SÄÄNNÖTPISTETILANNEKILPAILUT
KKL MESTARUUSKISOJEN KARSINTA 2022-2023 PISTETILANNE
KILPAILUT: BOX 300 OPEN JÄLKEEN
NimiSeuraLk Keilakukko Kukon Syyskisa 2022RB Sandels Open 2022RB Kilpailut: Pinnoitus-Pekka Open 2022Keilakukko Kilpailut: Tiimin ErikoinenRB Tinat 2023 - 49 vuottaKeilakukko Nousun KinkkuKeilakukko Arskan Kisa 2023RB Kilpailut: Pakkaskaadot 2023Keilakukko Rakenna ja Asu 2023RB Rojjaas KolmekymppisetKeilakukko Topin Kisa 2023RB Kilpailut: Box 300 Open Pisteet
LUOKAT MAB
1Esa NykänenVeljmiehetA14791071161699612116
2Kasperi MiettinenVeljmiehetA31612112101616169102
3Sami PäiväniemiVeljmiehetM681018111441411482
4Hannu TimonenTiimiM421146121211219781
5Janne KyttäRojjaasB24371467481211078
6Samuli HaverinenVeljmiehetB161161171011660
7Larri LamminpääVeljmiehetA1611163111181151
8Timo EJ MikkonenTiimiB10141611821145
9Arto HiltunenVeljmiehetA16195312141144
10Helge KolehmainenVeljmiehetB8519101115142
11Mika VenäläinenVeljmiehetB711110115611641
12Vesa RytkönenVeljmiehetA91411258141
13Hannu MiettinenNousuB51142851101139
14Toni LaineVeljmiehetA10511114111237
15Kalevi RissanenNousuB1119171114137
16Martti LaakkonenSyklisB811116411134
17Joni TörhönenVeljmiehetA11121871132
18Juha KeinänenNousuB121111121828
19Olavi KuusistoRojjaasB11211116111127
20Juha HaatajaVeljmiehetB1114117126
21Heikki HussoKolausB121111171126
22Pekka HeinRojjaasB1191310126
23Juha HeiskanenVeljmiehetB11114111112125
24Miikka TörhönenVeljmiehetM511961124
25Kari RonkainenRojjaasB16111111123
26Arto HyvönenTiimiB12111111111122
27Risto KyttäRojjaasB1184111111121
28Hannu PöyhönenKolausB1114420
29Veikko MiettinenTiimiB11131111511118
30Risto PitkänenRojjaasB9111311118
31Jere RautakoskiKolausB1111013
32Paavo JaakkolaRojjaasB1111111512
33Jouko RissanenRojjaasB71111112
34Keijo RäsänenTiimiB11113411
35Jouni RautiainenVeljmiehetB1111111310
36Arto PesonenKolausB1611110
37Ossi InolaVeljmiehetB111111118
38Niko TurunenTiimiB111111118
39Hannu MeriläinenRojjaasB411118
40Miika MeuronenNousuB1211117
41Harri KorkkaVeljmiehetM1111217
42Pentti LeskinenSyklisB1517
43Martti SavolainenTiimiB2111117
44Raimo TossavainenVeljmiehetB111115
45Matti HolopainenTiimiB134
46Kaarlo KekkonenTiimiA314
47Mikko PaasisaloKolausB11114
48Erkki KorhonenRojjaasB1113
49Martti LeinonenKolausB11
50Juuso VehviläinenVeljmiehetB11
51Esa IkäheimoSyklisB11
52Ville LaakkonenKolausA11
53Tommi PoutiainenSyklisA11
LUOKAT CD
1Hannu MäkinenNousuC10811411279121121097
2Matti JääskeläinenRojjaasC16161016114561186
3Ossi SairbergTiimiC1111611619141676
4Jari HolopainenVeljmiehetC121141612148160
5Arto HalonenTiimiC10941069957EI 8:aa kisaa suoritettu
6Hannu RissanenRojjaasC4491111071121556
7Timo HartikainenVeljmiehetC3111511148101854
8Kari KärkkäinenPuijoC231416851171453
9Raimo StrömbergVeljmiehetC148111164112352
10Pekka PasanenRa-KeC14111114106149
11Jouni SavolainenTiimiC10181311571047
12Mauri TiihonenRa-KeC12111711161142
13Timo VäisänenTiimiC79511194138
14Juho PesonenKolausC16911238
15Rauno AirasRojjaasC4111131161736
16Pekka ToivanenRojjaasC129218111136
17Reijo ImmonenVeljmiehetC6141011234
18Tauno SusimaaRojjaasC161211111134
19Ismo SoininenRa-KeC1112141130
20Juhani HeiskanenPuijoC8610226
21Timo JuolaTiimiC11211211524
22Pekka HäkkinenRa-KeD119137123
23Niklas KoivistoinenVeljmiehetD3134143423
24Keijo KekäläinenRojjaasC684119
25Yrjö MakkonenTiimiC57123119
26Sakari KuittinenTiimiC1616
27Pekka LevyRa-KeD91112115
28Ismo TanninenRa-KeD6123113
29Pentti ItkonenRojjaasD71111112
30Mauri MalmbergTiimiC7512
31Kari MiettinenRojjaasD28111
32Miro LatvalaVeljmiehetD18110
33Jaakko ToivanenRa-KeC711110
34Paavo PellinenNousuC11169
35Heikki TossavainenRojjaasC1168
36Timo TikkanenRa-KeD141118
37Erkki HeikkonenRojjaasC1618
38Jani KoponenVeljmiehetD5117
39Matti ParviainenRojjaasD516
40Ilkka HeikkinenPuijoD31116
41Juhani BogdanowRojjaasD55
42Matti PitkänenTiimiC314
43Matti KoskiRojjaasD11114
44Risto NissinenRojjaasD1113
45Jorma PantsuRa-KeC1113
46Elias ToivanenVeljmiehetD213
47Risto AntikainenRojjaasC1113
48Rainer MikkonenRa-KeD1113
49Leo Rinta-KeturiRojjaasD112
50Lauri KänninenPuijoD112
51Kari HavuPuijoD112
52Jyrki PennanenRa-KeD112
53Matti HäyhäRa-KeD112
54Pekka PoikolainenRa-KeC22
55Pauli HeikkonenRojjaasC112
56Veli-Matti LankonenKolausD11
57Raimo AuvinenPuijoC11
58Jukka KoponenRa-KeC11
59Seppo HuuskoSyklisC11
60Jari SutinenVeljmiehetD11
61Eemeli KoljonenVeljmiehetD11
NAISET
1Raija TurunenHilimatC121616161212161616161414176
2Riitta TurunenHilimatC141499101014121412912139
3Viivi KyttäRojjaasD12128161412149141016137
4Liisa TuhkanenSyklisC16101014169812101610131
5Tuula TuunainenHilimatC141499710109129103
6Tuija NiemeläinenHilimatC1288937EI 8:aa kisaa suoritettu
7Sinikka NiittiKolausC1088834
8Stiina HeikkinenHilimatD77

Copyright © 2024 Sami Päiväniemi